نتایج جستجو برای عبارت :

روش های پاک کردن گواش از روی فرش

به طور کلی فرش‌ها همواره در معرض گونه های لکه‌ها قرار می گیرند . در صورتی که فرش شما از گزاره فرش‌های نفیس و گران بها باشد ، لکه‌دار شدن فرش مضاعف ناراحت کننده خواهد بود ؛ ولی نباید فراوان در این موضوع نگران باشید چراکه روش‌هایی وجود داراست که با استفاده از آنان می‌توانید لکه‌ فرش را از در بین چیره شود .  بهترین قالیشویی در مشهد از سخت‌ترین لکه‌هایی که می تواند فرش را آلوده نماید لکه‌های رنگی می‌باشد . یکی از لکه‌های رنگی ، گواش هست که
سر صبحی،یه سؤالی ذهنمو بد درگیر کرده! چرا من هر خردادی می بینیم فعالیتش در چند زمینه ست! آیا شما هم خردادی ها رو اینجوری می بینید؟استاد من خردادی ِ،روانشناسی خونده،تافلشو گرفته،هنر رو در زمینه های طراحی ،پرتره، بوم،ویترای، آبرنگ، گواش و و و .....ادامه داده!پدرِ زنداداشم،معلم،شاعر، قاری، مداح !آرایشگرم! دقیقا 27خرداد روزش هم بامن یکی ِِ، رشته دانشگاهیش یه چیز دیگه،تافلشو گرفته ولی آرایشگر معروفِ شهر ِِ!!!!خودم!خودمم یکی از این خردادی هام!اصلا
انیمیشن میکی موس برای خیلی‌ها نوستالژی محسوب می‌شود و داشتن تم تولد میکی موس برای آن‌ها جذاب و دوست داشتنی است. در این مطلب درست کردن تم تولد میکی موس دخترانه آموزش داده شده است و برای ساخت این تم جذاب به لباس قرمز خال خالی، تیشرت و ساپورت سیاه، کفش عروسکی و یک جفت دستکش سفید نیاز دارید.
برای درست کردن تم تولد میکی موس راه سختی در پیش ندارید. این برنامه کودک زیبا را آنقدر دیده‌اید که به راحتی می‌توانید برای درست کردن وسایل مختلف تم تولد می
من به اندازه موهای سرم تنهایی سفر رفتم و فیلم تو سالن سینما دیدم، کافه و رستورانش هم تنها بودم، بیمارستان که همیشه، ولی فقط این تنها بودن تو یه مکان عمومی برای فوتبال دیدنه که نمی‌چسپه بهم. الان سر بعضی بازی و نتیجه‌ها با دوستام شرط می‌بندم، وسط شام خوردن و بازی دیدن معدود دخترهای فوتبالی‌ خوابگاه خودگویی می‌کنم، به داور، بازیکن خودی و غیرخودی فحش می‌دم، توئیت ورزشی می‌خونم و هم‌اتاقی متنفر از فوتبالم رو اینجوری با خودم همراه می‌کنم

منبع مقاله و خرید محصول در وب سایت برایتو :www.beraito.com

آبرنگ مخلوطی از پودرهای رنگی و مواد صمغی است که البته به تناسب نوع کاربردش به سه دسته تقسیم می شود.1 - آبرنگ خشک2 - آبرنگ مرطوب3 - آبرنگ مایعدر آبرنگ چون رنگ با میل خودش حرکت می کند پس از نقاشی های جالب و هیجان انگیز به شمار می آید.نقاشی آبرنگ اعتیاد آور است اگر سعی در کشیدن و آموختن نقاشی آبرنگ دارید مراقب باشید زیرا تا آخر عمر دنبال تکنیک های آبرنگ هستید.برای شروع نقاشی با آبرنگ بهتر است
برای مشاهده منبع و خرید لوازم التحریر اینجا کلیک کنید.

آبرنگ مخلوطی از پودرهای رنگی و مواد صمغی است که البته به تناسب نوع کاربردش به سه دسته تقسیم می شود.1 - آبرنگ خشک2 - آبرنگ مرطوب3 - آبرنگ مایعدر آبرنگ چون رنگ با میل خودش حرکت می کند پس از نقاشی های جالب و هیجان انگیز به شمار می آید.نقاشی آبرنگ اعتیاد آور است اگر سعی در کشیدن و آموختن نقاشی آبرنگ دارید مراقب باشید زیرا تا آخر عمر دنبال تکنیک های آبرنگ هستید.برای شروع نقاشی با آبرنگ بهتر است اط
هنوز زنده ام و در این دنیای فانی یکی در میان نفس میکشم 
دلم برای بوی پاسل ها و صدای تراش کردن مدادرنگی هام و صحنه ی فوق العاده هیجان آور (البته شاید فقط برای من اینجوری باشه) مخلوط شدن رنگ های رنگ روغنم و شمردن قلمو هام تنگ شده ...
الان سه ماهی میشه که وارد اتاق کارم نشدم
خواهرم یک هفته پیش که برای برداشتن کاغذای گراف رفته بود توی اتاقم دید خاک رو تابلو ها و اتد های نیمه کاره روی میز نشسته و کلی تار عنکبوت گوشه و کنار اتاق بسته ...
اینکه دست از کار
Shirazart.blog.ir 
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

با توجه به تعطیلی کتابخانه های عمومی در سراسر کشور به دنبال شیوع ویروس کرونا و با هدف اشاعه فرهنگ کتابخوانی و غنی سازی اوقات فراغت، مسابقه نقاشی ویژه کودکان و پویش معرفی کتاب ویژه کتابداران با محوریت ادارات کل فرهنگی و روابط عمومی ادارات کل استانی برگزار می شود.
مسابقه نقاشی «کرونا را شکست می دهیم» ویژه گروه سنی کودک، ۴ تا ۱۲ سال (متولدین ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۴) با محوریت کارهایی که در ایام تعطیلات کرونا و حضور در منزل انجام می شود، کتابخوانی در تعط
ساعت یازده و خوردی دیشب لج کرد که من باید از گواش برای تکلیف چهارشنبه ام استفاده کنم، منم گفتم همچین اجازه ای نداری، گفت من فردا وقت ندارم،گفتم باشه پس لپ تاپ فردا توقیف میشه تا وقت آزاد داشته باشی و به کارهای دیگه ات برسی !
امروز طبق معمول از مدرسه نرسیده ، رفت سراغ لپ تاپ، فکر کرد شوخی میکنم ،گفتم لپ تاپ مگه توقیف نبود؟! گفت نه ،نه ، من وقت میکنم به کارام برسم، گفتم لپ تاپ رو بیار بزار رو میز .
لپ تاپ رو بدون اعتراض آورد گذاشت و رفت !!!
اصلا این
جواد بختباری هنرمند پبشکسوت و استاد خوشنویس ایرانی در مورد نقاشیخط و تعریف نقاشی خط می گوید ، با تغییر در ابزار سنتی مثل قبم نی خوشنویسی ، کاغذ تحریر و مرکب خطاطی و تبدیل شدن آنها به قبم مو ، بوم نقاشی ، رنگ روغن ، رنگ گواش ، رنگ اکریلیک و حتی لعاب کاری شاهد پیدایش هنر نقاشیخط هستیم که سابقه آن هم بسیار دیرینه است.

در این آثار باید نوشتار وجه غالب باشد ، در حال حاضر برخی از کارهای اجرا شده و ارایه شده در فضای هنری کشور به جای اینکه نقاشیخط ب
شب عید یکی از عید‌های دیرینه‌ی ما ایرانیان است که اهمیت خاص و ویژه ای رو به این موضوع اختصاص داده ایم .
اما هر روزه شاهد ایده های فراوارن و بکری برای این تزئینات به وجود می‌آید که گاهی از روش های سنتی بسیار مطلوب تر و به اصطلاح شیک تر هستند . 
در این نوشته ما سعی داریم کمک کوچکی در ایجاد این و آراستن این سفره شما دوستان و هموطنان ایرانی رو همراهی کنیم . 
برای تزئین تخم مرغ رنگی چکار کنیم ؟
خب . روش های بسیاری برای این عمل وجود دارد . از آنجایی که
نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در نظر دارد با لحاظ نمودن شرایط فعلی کتابخانه‌های عمومی در مواجهه با ویروس کرونا، با محوریت ادارات کل فرهنگی و روابط عمومی، اقدام به برگزاری "مسابقه نقاشی ویژه کودکان" با اهدافی چون اشاعه فرهنگ کتابخوانی، ترویج مطالعه کتاب‌، غنی سازی اوقات فراغت، ‌نماید.
الف) مسابقه نقاشی "کرونا را شکست می دهیم"#کرونا_را_شکست_ میدهیم

گروه سنی: کودکان (4 تا 12 سال/ متولدین 1386 تا 1394)موضوعات نقاشی:کارهایی که در ایام تعطیلات کرو
موزیکای فولک ترکی دنیایی دارن واقعا
حالا عجالتا شما ساری گلین رو گوش کن ببین من چی میگم
ببین من نصف زندگیمو فیلم دیدم و باهاش زندگی کردم روزایی بود که چهار پنج تا فیلم نمیدیدم اصن روزم روز نبود :) 
اون زمان من یه همکلاسی داشتم به اسم پرنیان 
اون سالا وقتایی که فرصتش بود ساعتهای خیلی زیادی رو باهم گپ فیلمی میزدیم 
دایی پرنیان خیلی فیلم باز بود اونم به واسطه ی داییش به دنیای فیلم علاقمند شده بود 
یادمه کلاس سوم راهنمایی بودیم یه بار یکی دو ساعت
عید زیادی زود داره میگذره!واقعا هیچ کار خاصی نکردم!کلی برنامه داشتم و طبق معمول به نود درصدشون نرسیدمروزای اول اومدنم خیلی بحث داشتم با مامانم اما این چند روز یکم آرامش برقرار بود.عید دیدنی هم فقط یه بار رفتیم خونه عمم و یه بار اونا اومدن خونمون همین!فردا هم عازمیم شهر دانشجویی چون پس فردا عروسی دختر داییمه و اونجاست.دیگه برنمیگردم همونجا میمونم.دلم یه تنهایی چند روزه میخواد اما متاسفانه خوابگاها ١٦ ام باز میشن☹️
پارسال رو هم دوست داشتم ه
انیمیشن باب اسفنجی و شخصیت‌های اصلی آن مثل باب اسفنجی و پاتریک محبوب بچه‌های کوچک هستند. خیلی از بچه‌ها آرزو دارند برای یکبار هم شده دنیای باب اسفنجی رو تجربه کنند. در این مطلب روش برگزاری جشن تولد با تم تولد باب اسفنجی با چندین ایده خاص و با حال آورده شده است.
بچه‌های کوچک عاشق باب اسفنجی و پاتریک هستند و اگر شما بتوانید یک جشن تولد باحال با تم باب اسفنجی برای آن‌ها برگزار کنید، بچه‌ها را حسابی سوپرایز می‌کنید و به آرزوی کوچکشان می‌رسا
حس میکنم یه زندگی نباتی دارم!! 
اصلا از وضعیتم راضی نیستم
دارم 26سالگی و تموم میکنم
​​​​26×365=9,490
نه هزار روز سال کبیسه رو هم حساب کنم
ده هزار روز زیستم!!!! 
اما هیچی عایدم نشد
​​​​​​الان که تو اوج جوونی ام باید دنبال هنری حرفه ای چیزی باشم
اما کز کردم یه گوشه!!! 
میخوام کاری کنم اما نمیشه!!! 
معنویت هم _0_ ثمره عمرم چی شد خدا!!!! 
از وضعیت موجود اصلا رضایت ندارم
دوست دارم برم دنبال موسیقی... هزینه هاش بالاست
هنر... اونم هزینه بره
دلم یه دوربین عکاسی
مامان فکر می کنه مثل علف هرز بزرگ شدم:| وقتی به گذشته فکر می کنی به نظر درست میگه. حداقل اینطوری بابت انحرافات شخصیتیم احساس گناه نمی کنم.---. البته خیلیا مثل علف هرز بزرگ میشن. مامان فکر می کنه بیشتر بچه های اولی که اوایل ازدواج والدینشون به دنیا میان به خاطر سن کم و کم تجربگی موش آزمایشگاهی میشن. خیلی وقتا والدین نمی دونن که چطور باید برخورد کنن. مخصوصا اگه بچه ی اولشون جونوری مثل من می بود:| و اونا انقدر از من و مملکت و جیبشون ترسیدن که دیگه فکر
به گزارش حوزه اطلاعات عمومی فروشگاه اینترنتی برایتو :
در گذشته های دور برای نوشتن مطالب از پوست حیوانات به جای کاغذ و از شیره گیاهان به جای جوهر استفاده می‌شد.این روند ادامه داشت تا زمانی که جوهر اختراع شد اما اشتباه نکنید در آن زمان از جوهر به شکل امروزی و به صورت خودکار استفاده نمی‌شد ،بلکه به شکل قلم و مرکب بود که از آن برای نوشتن روی کاغذ استفاده می‌شد.کم کم هر چقدر که گذشت به منظور آسایش بیشتر ، انواع لوازم تحریر و نوشت افزار دارای شکل
نقاشی کردن در واقع مجسم کردن و به تصویر کشیدن رویاها و تخیلات و احساسات و حالات درونی کودک است. این نقاشی ها در برگیرنده فواید بسیاری است هرچند اکثر والدین به نقاشی های کودک شان به چشم خط خطی کردن های ساده و یا آثاری برای تکمیل کلکسیون یادگاری های کودکی مینگرند. بسیاری از روانشناسان  و مشاوران کودک با تحلیل همین نقاشی ها می توانند گره از مشکلات روحی کودکان باز کنند.
نقاشی کردن در کودکان با همان خط خطی کردن های ساده آغاز می شود. بسته به توانای
یکی از اجزا اصلی سفره هفت سین، تخم مرغ رنگی است که بچه ها هم خیلی علاقه مند هستند که در رنگ آمیزی آن شرکت کنند. در اینجا چند تا از پر کاربردترین و جدیدترین ایده های رنگ آمیزی به همراه عکس، برای شما آورده ایم.
ایده های رنگ آمیزی تخم مرغ
ایده های جدید برای تخم مرغ رنگی هفت سین
شیوه های مختلفی برای رنگ آمیزی تخم مرغ هفت سین وجود دارد اما یکسری تکنیک های رنگ آمیزی، میتوانند کار شما را خاص و منحصر بفرد کند، شیوه های قدیمی و سنتی رنگ کردن تخم مرغ از قد

آموزشگاه نقاشی آبی - بانک اطلاعات آموزشگاه های نقاشی
مشاهده تلفن تماس و آدرس آموزشگاه «کلیک کنید»
معرفی آموزشگاه نقاشی آبی
آموزشگاه نقاشی آبی در نارمک و در حوزه آموزش هنرهای تجسمی به بانوان و کودکان زیر نظر اساتید تحصیلکرده و برتر سرکار خانم مریم تدین و سارا تدین نقاش، طراح و مشاور هنری مشغول به فعالیت میباشد و از قویترین مراکز آموزشی وابسته به سازمان فنی و حرفه‌ای کشور در تهران میباشد که دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور است
این مطلب متعلق به یکی مونده به آخرین شب پاییزی منه
دیروز آخرین آزمون پاییزی من بود ... میدونستم حدود ترازم چند میشه و خب همون شد
ولی خب اشتباهاتم کمتر شد که این خودش کلی منو خوشحال کرد
تصمیم داشتیم که امروز جوکر ببینیم ولی خب فرصت نشد دیگه :(
آشپزخونه حسابی شلوغ بود و مامان ظرفارو جابه جا میکرد
تو اون شلوغی ژله ها و دسرای امشبو آماده میکرد
منم توی ناهار درست کردن یکم کمک کردم که البته بیشترش کار مامان بود مثل همیشه
میخواستم کدو حلوایی رو تزئین
این مطلب متعلق به یکی مونده به آخرین شب پاییزی منه
دیروز آخرین آزمون پاییزی من بود ... میدونستم حدود ترازم چند میشه و خب همون شد
ولی خب اشتباهاتم کمتر شد که این خودش کلی منو خوشحال کرد
تصمیم داشتیم که امروز جوکر ببینیم ولی خب فرصت نشد دیگه :(
آشپزخونه حسابی شلوغ بود و مامان ظرفارو جابه جا میکرد
تو اون شلوغی ژله ها و دسرای امشبو آماده میکرد
منم توی ناهار درست کردن یکم کمک کردم که البته بیشترش کار مامان بود مثل همیشه
میخواستم کدو حلوایی رو تزئین
همیشه مرداد و شهریور اوج برنامه های کاری هست و حجم زیاد پرونده ها برای بررسی میاد و باید تا جون دارم توی مدت زمان تعیین شده پرونده ها رو بررسی کنم و بفرستمشون  برن ..
حالا تو این وسط تماس گرفتن با متقاضی ها و قربون صدقه شون رفتن برای اصلاح نواقص پرونده شون و خوااااااااهش کردن که اگه دیر اصلاح کنید حذف میشید هم مواردی است که انجام میدم ... و در نهایت دو قورت و نیمه شون هم باقی هست ...
همکارم میگفت حوصله داری ؟؟؟ چرا اینقدر به ارباب رجوع رو میدی ؟
تاریخچه چاپ روی پارچه
چاپ نقش بر روی پارچه از قدیمی‌ترین هنرهای دستی بشر است. تمایلی که بشر برای پوشش خود داشته و همچنین محیط پیرامون وی که در این زمینه برای او الهام بخش بوده است، سبب شده تا در طول سالیان طولانی هنرهای مختلفی از جمله پارچه بافی، چاپ نقش بر روی پارچه و در نهایت صنعت طراحی لباس ایجاد و رونق گیرد.
تولید طرح و نقش روی پارچه به وسیله باسمه یا قالب در سده چهارم پیش از مسیح در هند آغاز شده که مدتی بعد به چین راه یافته است. واژه‌ی چیت
توصیه های مفید برای دانش آموزان
یکی از توصیه های بوی مهر در راستای ارتقای پایه علمی و سلامت دانش آموزان برای پدر و مادر ها و والدین سوق دادن دانش آموزان به حرف یا حرفه یا هنر است و اساسا هنر تنها در حوزه سنتی نیست بلکه در حوزه فناوری مثل یاد گرفتن فتوشاپ از اموزشگاه های فتوشاپ معتبر که ارای مدرک معتبر آموزشی از سازمانفنی حرفه ای و یا آموزشگاه های طراحی طلا و جواهر و یا اموزشگاه نقاشی کودکان فنیحرفه ای است در آموزشگاه نقاشی کودک و یا آموزش نقا
توصیه های مفید برای دانش آموزان
یکی از توصیه های بوی مهر در راستای ارتقای پایه علمی و سلامت دانش آموزان برای پدر و مادر ها و والدین سوق دادن دانش آموزان به حرف یا حرفه یا هنر است و اساسا هنر تنها در حوزه سنتی نیست بلکه در حوزه فناوری مثل یاد گرفتن فتوشاپ از اموزشگاه های فتوشاپ معتبر که ارای مدرک معتبر آموزشی از سازمانفنی حرفه ای و یا آموزشگاه های طراحی طلا و جواهر و یا اموزشگاه نقاشی کودکان فنیحرفه ای است در آموزشگاه نقاشی کودک و یا آموزش نقا
یادگرفتن طراحی لباس کلید ورود به بازار طراحی لباس
کلاس های آموزش طراحی لباس بصورت قدم به قدم اختصاصی بازار عمل .
طراحی لباس یکی‌از پرطرفدارترین حرفه های هنری است که در اکثری از شاخه های دیگر کاربرد داراست.
طراحی مد و لباس برای اشخاص معروف و در موضوع های گوناگونی مانند :
لباس بچه،لباس زنانهلباس مردانهو همینطور جامه هایی برای استعمال در مراسم اختصاصی مانند پای کوبی های مختص
و مراسم عروسی آیتم به کارگیری قرار میگیرد.

آموزش طراحی لباس خلاقا
نماز صبح رو که می‌خونم دیگه نمی‌خوابم. دیشب عروسم زنگ زده و گفته امروز نوه‌مو میاره پیشم. می‌دونه که دوست ندارم بچه‌ها طولانی پیشم باشن، ولی این بار دلیل موجهی داره. امروز دفاع داره و نه خودش و نه پدر و مادرش و نه پسرم و نه همسرم و نه دخترام نمی‌تونن بچه رو نگه دارن. همه‌شون میرن اونجا. همه زیادی عروس خانواده رو تحویل می‌گیرن. از خودم یاد گرفتن، بیشتر از دخترام هواشو دارم، گرچه کمتر از اونا دوستش دارم :) حالا یه امروزو یه‌جوری با این دختر آ
می خواستم مطلبی در باب خشونت خانگی بنویسم.چون که بله!من باید در همه عرصه ها اظهار وجودیت "یا به قول شما بویی از ادب نبرده ها گه خوری" کنم.حقیقتا شما را که نمی دانم اما خودم کمابیش با چنین مقوله ای در زندگی نسبتا کوتاهم سروکاری داشته ام.شاید هم واقعا دارم پیازداغش را زیاد میکنم چون به نسبت کسانی که ناشناس در هایلایت های پیج های فمینیستی از خاطرات پرسوز و گدارشان می نویسند با کمربند سیاه و کبودم نکرده اند.با پشه کش به جانم افتاده اند که به اندازه
وبلاگ آموزشگاه کودکان:نابغه پروری را از چه سنی شروع کنیم؟!
امروزه بسیاری از والدین به دنبال یافتن وقت مناسب برای
شروع کلاس‌های آموزشی کودک خود هستند و بسیار مشتاقند بدانند در چه سنی
کودک‌شان را با زبان دوم، هنر، ورزش و... اما بیشتر والدین توقعات نامعقولی
از فرزندان خود دارند.، مثلا انتظار دارند پیش از آن‌که کودک آمادگی لازم
را کسب کند، مسئولیت‌پذیر باشد.

از
فرزندان‌شان می‌خواهند خوش اخلاق و مودب باشند، با بچه‌های دیگر بدون
سروصدا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها